Живи щасливим на землі
Вірші про щастя

«Ща́стя — психоемоційний стан цілковитого задоволення життям, відчуття глибокого вдоволення та безмежної радості. Те, що викликає відчуття найвищого задоволення життям, дає радість людині. Стан чи якість бути щасливим; насолоджувальний досвід чи емоція, що породжується від володіння добром чи задоволення бажань; втіха, приємність; благословенність.»
Джерело: Щастя

Щасливою людина може бути в усьому і від усього: від краси навколишнього світу; від того, що ти здоровий і в тебе все, що треба, є; від того, що ти здолав труднощі і маєш перемогу; і від того, що у тебе в житті все добре; що тебе люблять і поважають; що ти створив щось прекрасне; щастя в тому, що ти бачиш і чуєш цей надзвичайний і дивовижний світ з його кольорами і формами, звуками і змінами, що ти відчуваєш запах трави і квітів, подих вітру на обличчі... Щастя це мир на Землі, тиша і спокій у світі і в серці.

Щастя приходить іноді до людини, мов спалах, мов блискавка і запалює нас зсередини і ми довго потім випромінюємо світло радості. Щастя не буває постійним, але від цього воно відчувається ще сильніше, коли приходить у певну мить... Щастя — це міцна родина, здорові та успішні діти, це улюблена справа, якою людина займається... Щастя! Воно необхідне кожному, бо як без нього! Воно надає сили і наснаги, створює позитивний настрій, робить людину щирішою і добрішою, світлою і захопленою. Всім на світі треба щастя: дорослому і малому і в кожного воно своє... Головне завжди бачити своє щастя і відчувати його...