З Україною в серці
Красоткіна Надія Григорівна
Поетична збірка у двох частинах

З Україною в серці : поетична збірка у двох частинах / Красоткіна Н. / Упоряд. С. В. Кириленко, О. І. Кіян. — Чернівці : «Букрек», 2016. — 352 с.; іл. — (Серія «Школа майбутнього»)

Красоткіна Надія Григорівна — З Україною в серці Обкладинка передня Красоткіна Надія Григорівна — З Україною в серці Обкладинка задня
Красоткіна Надія Григорівна. З Україною в серці. Поетична збірка у двох частинах. Обкладинка

Надія Григорівна Красоткіна, талановитий, самобутній і невтомний співець української мови, своєю поетичною творчістю прагне зронити в душах дітей зерна любові й поваги до рідного слова. За фахом Надія Красоткіна — учителька початкових класів з багаторічним досвідом, мешкає в місті Луцьк на Волині. Відома серед освітян як неординарний педагог, письменник і музикант, плідно й творчо працює на поетичній мовно-просвітницькій ниві. У збірці «З Україною в серці» відібрані твори, які змушують задуматися над складним історичним шляхом, який пройшла рідна мова, і зрозуміти її силу та невмирущість, замислитись над глибоким змістом кожного слова, сповненого любові до рідного краю, чаруючої краси природи України.

Друга частина збірки звернена до дітей, учителів, батьків. Автор глибоко розуміє суть і розкриває емоційно-ціннісне ставлення до вічної проблеми «батьки і діти»; «батьки — діти — вчителі» та закликає діяти за законами добра та любові.

Проникливі поетичні слова-настанови стануть у нагоді вчителям початкової школи, класним керівникам, широкому загалу педагогічної та батьківської спільноти у підготовці сценаріїв свят, різноманітних виховних заходів.

Зміст